O mnie

Witajcie na moim Blogu,

 Jeśli trafiliście na tę podstronę to zapewne chcecie się o mnie czegoś dowiedzieć. Chciałabym, żeby ten krótki opis pozwolił Wam mnie lepiej poznać, nie zanudzając Was przy okazji zbędnymi informacjami ;)

Podobno kobiety się o wiek nie pyta. Nigdy tego stwierdzenia nie zrozumiem bo wychodzę z założenia, że płeć piękna jest jak wino ;) Oczywiście znajdą się złośliwcy, którzy będą nam wmawiać, że jest inaczej, że starzejemy się raczej jak mleko, ale troli nie będziemy karmić ;)

Mam na imię Angelika i 28 wiosen za sobą. Jestem zodiakalnym bliźniakiem. Nie wierzę w horoskopy i inne wróżby z fusów, ale moja osobowość na podwójny charakterek ;) Pachnie dwulicowością, ale nic bardziej mylnego. Moja natura to połączenie wody i ognia. Z jednej strony jestem spokojna i harmonijna a z drugiej szalona i spontaniczna. To jaka jestem zależy od ludzi, chwili czy nastroju :) No, ale do brzegu.

Od zawsze interesowałam się makijażem. Malowałam wszystko, wszystkich, wszystkim - co się dało i daleko nie uciekało ;) Jakiś czas temu, po kolejnym dniu świstaka - praca, dom, praca dom..., uświadomiłam sobie, że zgubiłam gdzieś po drodze siebie, swoje marzenia i pasję. Nie pozostając obojętna swoim odczuciom postanowiłam, że muszę coś z tym zrobić. Moje pierwsze kroki zaprowadziły mnie na YouTube. Otworzyłam kanał o nazwie Ludora MakeUp - gdzie Was serdecznie zapraszam :) Naturalną konsekwencją moich działań jest ten blog. Chciałabym być z Wami w częstszym kontakcie a pisanie zajmuje trochę mniej czasu niż to, co z nagraniem filmu związane ;)

Będzie mi niezmiernie miło gościć Cię zarówno tutaj jak i na moim kanale. Mam  nadzieję, że z biegiem czasu będziemy mogli poznać mnie jeszcze lepiej ;)

Jeśli masz pytania nie krępuj się do mnie napisać TUTAJ :)

Pozdrawiam,

Angela.